Nejnovější recenze ze sekce Skimmery pro jezírka

Anonym Anonym

Přidáno: 12. dubna 2016

• Dostatečně silný, kvalitní výrobek, ovšem pro vodní plochu tak do 15 m2. Dobré je provzdušňování vody při provozu skimmeru, zvláště pro jezírka se stojatou vodou bez přítoku.

Pro jezírko 8 m2 jsem vyzkoušel malé skimmery jako Jebao nebo Aquacup Lotus. U jmenovaných skimmerů jsem nebyl naprosto spokojen s výkonem sání, nutností velmi často čistit pěnovou hmotu, která se vždy navíc po cca 1 roce začala rozpadat. Skimmery čas od času samovolně vyplavaly na hladinu. Dle mého soudu nemá cenu experimentovat s jinými značkami, když skimmer Swinskim 25 potvrzuje kvalitu výrobků firmy OASE.

Aquaking skimmer SK-30

Aquaking skimmer SK-30

Ověřený zákazník Aquatica Koi Centrum Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2016

Zakoupeno v Aquatica Koi Centrum

• Funguje překvapivě dobře , dobrá alternativa do míst kde nebyla možnost montáže klasického skimeru nebo se netočí voda v jezírku

skvělý poměr cena kvalita funkčnost

Oase skimmer SwimSkim CWS

Oase skimmer SwimSkim CWS

Ověřený zákazník Bakterie a enzymy Ověřený zákazník

Přidáno: 24. června 2015

Zakoupeno v Bakterie a enzymy

• kvalita
  • občas se zavzdušňuje čerpadlo

Spokojenost s výkonem, obsahne podstatně větší plochu. Zavzdušňování řeším spínacími hodinami. 1/4 hodiny čerpadlo běží i částečně zavzdušněné, poté je vypnuto a opět se zanoří do vody.

Jebao SK-40 plovoucí skimmer

Jebao SK-40 plovoucí skimmer

Ověřený zákazník Vodní Království Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2014

Zakoupeno v Vodní Království

• provedení
  • výkon
  • Na samotném čerpadle skimmeru jsou menší údaje než na obalové krabici a v popisu produktu..3000 litrů/60 W.
  • Při zběru drobných nečistot se rychleji zanese filtr v místě vstupu nasávání čerpadla a skimmer ztrácí na průtoku.
  • Toto vyřešilo přizvednutí filtru vložením mezikusu mezi dno a filtr ( upravené snížené dětské plastové síto ), filtrační vložka pracuje v celé ploše a nedochází k zanesení pouze v otvoru sání.
  • Celková funkčnost je optimální.

skimmer pro plochu a výkon za dostupnou cenu s dobrým zpracováním

Ověřený zákazník cerpadlazavlahy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2014

(naposledy upraveno 5. dubna 2014)

Zakoupeno v cerpadlazavlahy.cz

• jednoduchy ale velmi funkcni.

tento skimmer mi doporucil znami

Oase AquaSkim 40 skimmer

Oase AquaSkim 40 skimmer

Ověřený zákazník Aquatica Koi Centrum Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2013

(naposledy upraveno 23. srpna 2013)

Zakoupeno v Aquatica Koi Centrum

• jsme s ním nadmíru spokojeni, splnil naše předpoklady, děkuji za doporučení od prodejce

zakládáme velké cca 140 kubíkové jezírko, které potřebuje časté čištění a bude potřebovat i sběr nečistot přímo z hladiny. Tento skimmer mi doporučili přímo prodejci a jsme s ním nadmíru spokojeni, splnil naše předpoklady, děkuji za doporučení od prodejce a vřele doporučuji i ostatním klientům, kteří se rozhodují.

Ověřený zákazník cerpadlazavlahy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. července 2013

(naposledy upraveno 4. července 2013)

Zakoupeno v cerpadlazavlahy.cz

• Jednoduchá instalace
  • snadná údržba
  • nehlučný provoz
  • výrobce inzeruje okysličování vody při provozu. Tato funkce je buď velmi nepatrná nebo nefunguje.

Skimmer pracuje dobře a dle očekávání. Je však třeba počítat s tím, že vyžaduje při větším množství nečistot na hladině poměrně časté čistění filtru

Zobrazuji 81 - 87 ze 87 recenzí 1 2 3 4 [ 5 ]